Baza mojej szafy

11:34, środa, 28 Październik 2015

3DSC_8755 8DSC_8830

Kolejny bazowy zestaw na jesień.
Czasem w bezsenne noce, w ramach myślenia o niczym, wymyślam co kupiłabym gdyby piorun trafił w moją garderobę pozbawiając mnie wszystkich ubrań, zostawiając jednak na pociechę odpowiedniej wysokości czek :)
Zawsze wtedy na pierwszym miejscy pojawia się wełniany płaszcz w kolorze ciepłego beżu i czarne cygaretki. I prosty sweter. I wygodne botki. Jak widać :)
Oczywiście każda z nas ma swoje „bazowe” rzeczy, pasujące do stylu życia, charakteru, typu urody …
Myślę, że zawsze warto dopracować ten „swój” zestaw, a potem można uzupełniać go sezonowymi zjawiskami, efemerydami modnymi tylko „tu-i-teraz”.
I myślę, że trzeba trzymać się zasady „mam jeden dobry czarny golf”, a nie siedem czarnych golfów. Chyba, że naszym stylistycznym guru jest Steve Jobs.
Moim  nie jest – doszłam już do tego po etapie posiadania kliku prawie identycznych czarnych bluzek. Już wiem, że wolę mieć jedną idealną.
Doszłam też do tego, że nie moją bajką jest „szafa minimalistki”, lecz coś, co nazwałabym „szafą racjonalistki” :) Uwielbiam modne rzeczy i bez czegoś – co dla mnie określa dany sezon – moja szafa byłaby smutna … a ja razem z nią :)

2DSC_8751 1DSC_8726 5DSC_8775

 płaszcz ARYTON (z 5 lat temu) – podobne widziałam TU, TU, TU i TU. A w ARYTONIE jest taki
buty -DIESEL (z zeszłego roku) – fajne też są TE, TE, TE i TE
sweter – Kappahl (wyprzedaż w lecie) – całkiem udane były TU, TU, TU i TEN w szarym kolorze
cygaretki – Quiosque.pl – ale TE,TE i TAMTE też wyglądają nieźle
torba – Quiosqe.pl – duże shoppery widziałam też TU, TU i TU

 

zdjęcia – Waldek Piotrowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>