Dark

10:26, czwartek, 26 Listopad 2015

1DSC_0719

Jest ciemno (zimno i do domu daleko …). Dostosowujemy się do kolorystyki otoczenia. Ania- jak przystało na prawdziwą nastolatkę – nosi te kolory przez cały rok. Ja, mam nadzieję,  że tylko chwilowo, że zaraz otrząsnę się z mroków i wbrew ciemnościom za oknem wprowadzę coś kolorystycznie żywego.
Wykorzystałam naszą wspólną podróż  podmiejskim pociągiem, żeby uchwycić na zdjęciach Anię i jej świeże pomysły na stroje. Oversizova kurtka, którą ma na sobie, to zeszłoroczny model z outletu Reserved o  rozmiarze … 44!
Polecam Wam takie otwarte podejście do rozmiarówki ubrań.
To właśnie dzięki radom naszych Dziewczyn kupiłam moją obszerną, najmodniejszą obecnie ramoneskę (jak ja mogłam bez niej żyć!) w męskim dziale Pull&Bear.
Wcześniej tkwiłam w takim „dorosłym” schemacie kupowania „tego właściwego rozmiaru” i zapomniałam, że w licealnych czasach szafa mojego taty dostarczała mi  niezbędnych marynar i koszul.
Ania i ja 3DSC_0636 7DSC_0683 5DSC_0674 9DSC_0698 12DSC_0715 10DSC_0702

 

ja:
spódnica – ZARA, ale także TU, TU, TU
golf – ZARA – oraz TU, TU i TU
skórzana kurtka – Pull&Bear, a także TU, TU i TU
buty - &other stories / n-fashion.pl, także TU i TU
torebka – Quiosque.pl oraz TU i TU

Ania:
kurtka – Reserved
zakolanówki – Calzedonia, także TU
buty – Nike
torebka  – ZARA, podobne  TU, TU i TU

zdjęcia – Waldek Piotrowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>