To mnie określa – szerokie spodnie

19:57, sobota, 6 Styczeń 2018

_DSC9373 _DSC9417 _DSC9485
Nie chcę Was martwić (albo cieszyć), ale szerokie spodnie w 2018 roku nadal będą modne. Ja należę do tej cieszącej się grupy, bo taki fason uwielbiam. Gdybym miała wskazać określający mnie styl, to bez wahania wskazałabym szerokie spodnie.
Jest klika zasad ich noszenia. Proporcja sylwetki – przy obszernym dole góra powinna być dopasowana, malutka i przy ciele. Co nie oznacza konieczności noszenia króciutkich bluzek, bo dopasowana do ciała dłuższa tunika też działa. Obcasy. To już zależy. Ja dziś z nich zrezygnowałam i mimo to źle nie jest. Ale dla niewysokich ukrycie w długiej i szerokiej nogawce wysokiego obcasa jest wskazane.
W ogóle to zawsze będę namawiać Was na noszenie szerokich spodni. Ja czuję się w nich kobieco, jak w długiej sukni. Czego i Wam życzę :)

_DSC9564 _DSC9516 _DSC9479 _DSC9455 _DSC9550 _DSC9450

spodnie – uszyte dla mnie / golf – F&F / kurtka – H&M dawno temu / sztyblety – Zebra / torebka – wakacje we Włoszech bardzo dawno temu

zdjęcia – Waldek Piotrowski
_DSC9588

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>