Spodnie w kratkę i beżowy płaszcz

9:57, wtorek, 12 Grudzień 2017

bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-_13bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-06 bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-08
Chwaliłam się już na fanpagu (zapraszam tam!) krótkim artykułem o mnie, który ukazał się w styczniowych Dobrych Radach (już w kiosku, ach ten czas prasowy szybko płynie).
Była tam mała wzmianka o zakupach w second handach. Bo rzeczywiście mam sporo całkiem udanych ubrań właśnie stamtąd. Myślę, że każdy ma na ten rodzaj sklepów swój własny pomysł. Jedni nie zaglądają tam nigdy, inni- uwielbiają w nich buszować. Ja jestem gdzieś po środku. Wpadam przy okazji, bo jestem akurat niedaleko. Nie mam pojęcia, kiedy są dostawy, a nawet gdybym miała to pewnie unikałabym tych dni jak ognia. Robię rundy wokół wieszaków licząc, że coś wpadnie mi w oko. I przeważnie przy kolejnej rundzie wpada :).
Ostatnio – ten płaszcz (wełna z kaszmirem …). Ponadczasowy, klasyczny, oversizowy (to znaczy – za duży).
Kupując w lumpach zwracam uwagę na skład tkanin. Skoro w regularnych sklepach jest coraz gorzej z materiałami z których szyją ciuchy, to właśnie w sh liczę na to, że znajdę lekki vintage z czegoś prawdziwego!
A co to tytułowych spodni w kratkę – to vinage z własnej szafy poddany liftingowi przy pomocy nożyczek.
Czyli first-hand :)

bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-11 bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-03 bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-01 bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-10 bezowy-plaszcz-i-spodnie-w-kratke-05

płaszcz – sh / spodnie – Marc Cain / buty – Conhpol Elite / torebka – Quiosque / golf – H&M

zdjęcia – Waldek Piotrowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>