Third story

16:08, sobota, 25 Styczeń 2014

2 10 7

Dziś ostatnia część domowej sesji ze spódnicami z PN Fashion.pl i Molą w roli asystentki.
Jej obecność na blogowych zdjęciach wywołała wiele miłych komentarzy, co mnie wcale nie dziwi :)
To może w takim razie trochę o Moli i Westach.

Jej właściwe imię to Demolka, ale nie zgadza się ono z charakterem, prędzej Namolka, bo niczego nigdy nie zniszczyła, za to potrafi być namolna, oj potrafi … Nasza Mola ma 4 lata i jest nierodowodową sunią. Jako całkiem mały piesek miała mały wypadek czy kontuzję, w wyniku której przeszła operację i teraz tylnia nożka jest trochę krótsza i mniej wytrzymała :(

West Highland White Terrier to szkocka rasa psów, niegdyś polujących na borsuki i lisy.
Słodki Westie jest psem o silnym charakterze i nieświadomemu lub zbyt uległemu właścicielowi z wdziękiem wejdzie na głowę i ustawi jego i całą rodzinę według własnych potrzeb :)
Biała sierść wymaga trochę pielęgnacji, nasza Mola z godnością znosi wizyty u fryzjera – działają w symbiozie – on ją strzyże, ona go liże …
Wesoły i zawsze chętny do zabawy,  uwielbiający bieganie i sport, odważny, inteligentny … i jak patrzę na naszą Psicę, to wszystkie te opisywane cechy rasy zgadzają się. Tylko jedno mnie zastanawia „Westy nie lubią wysokich temperatur …” – czytam patrząc na wygrzewającą przy kominku Molę :)

A SPÓDNICA - dziś w stylizacji lekko nawiązującej do lat 70.
Poprzedni wariant możecie zobaczyć TU.

3 91 5 8

 skirt/spódnica – PN Fashion.pl
blouse/bluzka – ZARA
necklace/naszyjnik – Promod
braselet/bransoletka – Rossman
heels/buty – Aldo
hat/kapelusz – Six
zdjęcia – Waldek

15 thoughts on “Third story

  1. Stylizacja ..niam, niam , jak zawsze piękna :) a co do psiaka to w rodzinie mamy też Westa! oj charakterny piesek! jako szczeniak chciał zdominować ogon naszego owczarka :0ooo na szczęście nasz jest w miarę zrównoważony i nie pożarł malucha :))))))

Comments are closed.