Szerokie spodnie, moja miłość …

12:32, wtorek, 10 Marzec 2015

121 8 5

Odpierając zarzuty, których nikt mi nota bene nie stawia, informuję, że nie przebieram się do zdjęć, tylko tak właśnie ubieram się normalnie. Na przykład do pracy tak się właśnie ubrałam. A po pracy robiliśmy zdjęcia. I może właśnie dlatego można zauważyć nie bardzo uprasowanie spodnie :)
Konsekwencją takiego codziennego stroju jest spotkanie mnie w nim na przykład na zakupach w hali targowej lub na placu, zwanym w Krakowie Kleparzem, gdzie lewituję w moich obcaskach pomiędzy porzuconymi skórkami po bananach czy resztkami kapusty… Mało to praktyczne, zdaję sobie sprawę, ale zakupy robię zawsze w przelocie i na tą okoliczność nie będę się przecież przebierać! Spodnie nie snują się po ziemi, więc jest bezpiecznie

Moje ulubione związki  – szerokie spodnie i marynarka przewiązana paskiem. Czuję, że będę je intensywnie eksploatować tej wiosny!
Z wiosennych trendów – lubiłabym mieć jeszcze zamszowy płaszcz. Muszę przeszukać zakamarki szafy. Na pewno coś tam jest odpowiedniego!
16 13 10 9 3 2 14

 spodnie – H&M
bluzka – Solar
marynarka, buty – ZARA
torebka – Batycki

foto – Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>