Zamrożony różowy sweterek. Bo dziś rano wszystko za oknem było takie właśnie zamrożone.
Niestety dla urody otoczenia, ale na szczęście dla mnie – około południa mróz znikł zostawiając trochę słońca. I było bardzo miło 🙂
Męska w wyrazie całość przełamana kobiecymi błyskotkami w kolorze różowym.
pants – Aryton
jacket, sweater – H&M
boots, scarf – ZARA
bag – Batycki
necklace – Reserved
bracelets – ANIMA
bracelets – ANIMA
sunglasses – Ray Ban

















Uwielbiam kontrast pasteli z czernią :)) + mój ulubiony krój spodni <3
Kochana, jak zawsze zadajesz szyku, jest pięknie :*
Dzięki 🙂
Very luxurious outfit. Just perfect look! You look perfect.
Lubie klasykę w Twoim wydaniu , nigdy nie jest nudna :))
Małgorzato, jesteś jak wyjęta z żurnala. Pięknie się prezentujesz: klasa, szyk, kobiecość. Pozdrawiam serdecznie.
Liebe Margaret, ich liebe auch Hosenanzüge, deiner gefällt sie mir besonders gut. Du schaust
sehr gut darin aus, mit dem rosa Pulli eine super Kombination.
Liebe Grüße
Gaby
Stylish-Salat
przepiękny naszyjnik
masz świetne wyczucie stylu
Taki róż to dla mnie bardzo trudny kolor. Łatwo wyzwala cukierkowate skojarzenia, ale Tobie udało zachować się powagę i klasę nawet w pudrowym różowym ;).
Elegancka jak zawsze. Cudownie wyglądasz Gosiu.
A cóż tu można pisać? – jest pięknie, jak zawsze. Czarna klasyka świetnie komponuje z przydymionym różem, który tak naprawdę nie stwarza efektu cukierkowego.
Oglądać Ciebie, to dla mnie przyjemność.
😀
klasa !
Dawno nie widziałem tego typu spodni na kobiecie, w twoim przypadku wyglądają bardzo ok 🙂
Eh, bo kobiety, generalnie, uparły się na noszenie rurek …
Gosiu! Jesli roz, to wlasnie w takim odcieniu. Pieknie wyglada z czernia, nabiera elegancji. Ja osobiscie lubie go takze w polaczeniu z szarosciami.
Wygladasz jak zawsze jak wcielenie klasy i kobiecosci. Pozdrawiam. Anka
I z kremowym/białym też ładnie by było… Na śniegu będzie dobrze wyglądać 🙂
Szykownie 🙂 Lubię taki fason spodni!
ten odcien rozu tak mnie zachwycil ze zaraz zaczelam czegos w internecie i zapomnialam zostawic opinie. Gosiu taki przepikny kolororystycznie zestaw nam pokazujesz ze mozna sie zapomnie, pieknie Pozdrawiam
Oj dziękuję, dziękuję 🙂
Another classy and sophisticated look! I love the light rosé which gives it a feminine touch.
Beautiful as always, dear!
Annette | Lady of Style
Piękny zestaw! Ja ostatnio kupilam sobie bluze w podobnych barwach http://loveitshop.pl/kategoria/bluzy-2/triple-vogue 🙂
Wspaniała klasyka w kobiecym wydaniu- idealnie kochana
pozdrawiam:*
OLA
Bardzo elegancko i szykownie – bransoletki są przesłodkie ^^
jak dla mnie rewelacja! zawsze mi się podobały takie spodnie, a Ty w nich wyglądasz idealnie! całość bardzo kobieca, takie współczesne wydanie Marleny Dietrich:)))
pięknie, a ten róż cudownie podkreśla kobiecość i Twoją urodę!
Wonderful elegance wonderful balance. The suit is wonderful, I love the pattern, it’s beautiful. The soft color jersey and scarf is wonderful, is beautiful in look. The necklace and bracelets are the two cuties. You look really spectacular.
wszystko idealnie zgrane – świetnie.
aj uwielbiam Cię w takich stylizacjach ! z pozoru męski garnitur układa się na Tobie idealnie <3 do tego idealne dodatki <3 całość mega kobieca <3 klasa !
Wygladasz olśniewająco Małgosiu, piękna biżuteria…pozdrawiam…
Jesteś baaardzo szykowna:) Uwielbiam Cię odwiedzać!
Piekne kolory, kobieco z klasą 🙂
Zawsze elegancka, zestaw jest śliczny!
Great outfit! You look so elegant!
http://www.timolove.com
ładnie z klasą!
You look perfect! great outfit i love the accessories fashionable.
http://www.jollychic.com/?a_aid=SIRIUSI