Jak wyglądać jak prawdziwa Hiszpanka dzięki Quiosque?

7:00, środa, 26 Czerwiec 2019

quiosque6 quiosque4 quiosque2 quiosque8Czy może być bardziej hiszpańsko niż czerwona koronkowa sukienka w Sewilli?
W takiej właśnie kreacji marki Quiosque wybrałam się na kolację w dzielnicy Santa Cruz.
W tej dzielnicy też był wybrany przez nas hotel. W Santa Cruz jest Katedra Najświętszej Marii Panny i królewski Alcázar. I mnóstwo urokliwych miejsc, których niedosyt powoduje, że będziemy chcieli wrócić do Sewilli. Wtedy wybierzemy pewnie inną dzielnicę i będziemy zagłębiać się w jej uliczki!

Wieczór w mieście to także okazja poobserwować prawdziwych Hiszpanów, którzy wychodzą na kolację do restauracji. Eleganckie Andaluzyjki wyróżniały się na tle większości turystek. Mam nadzieję, że ja wyglądałam bardziej na Hiszpankę…

quiosque1
Zajrzyjcie do Quiosque, bo właśnie zbliża się termin losowania w loterii dla Kubowiczek Quiosque. Loteria odbywa się co kwartał i wówczas w każdym ze 180 salonów Quiosque jedna osoba wygrywa bon o wartości 500 zł. Następna loteria już 9 lipca! Ważne jest to, że wygrywa nie jedna osoba co 3 miesiące lecz jedna osoba w każdym ze 180 sklepów QUIOSQUE.

Jak zostać członkinią Klubu Quiosque?
Każda z Was, która zrobi zakupy w QUIOSQUE, może otrzymać kartę Klubu i rejestrować na niej swoje transakcje. Każde 85 złotych, wydane w sklepach QUIOSQUE,  to jeden los w loterii!

quiosque2 quiosque5 quiosque3

sukienka Quiosque – 239,99 zł/ 159,99 zł
okulary – 59,99 zł

zdjęcia – Waldek Piotrowski

 

8 thoughts on “Jak wyglądać jak prawdziwa Hiszpanka dzięki Quiosque?

  1. Bardzo ładna stylizacja. Sama również lubię koronki ale w wydaniu takim jak tutaj czyli skromnie oraz bez nadmiernej przesady. Jesli nakładam na siebie taka ozdobną karnację, to staram się dobrać delikatniejsze dodatki, tak aby nie było chaosu.
    Mam podobna sukienkę, którą najczęściej nakładam na specjalne okazje. Na wyjścia rodzinne, raz byłam w niej na weselu. Moja sukienka nie jest jednak w czerwieni, ale jest w intensywnym niebieskim kolorze :)

    Zwróciłam uwage również na eleganckie sandały na słupku.

Comments are closed.