Kochani,
po raz kolejny dotarła do mnie informacja, że od lipca ma zniknąć widget i funkcja „obserwatorów” na bloggerze.
Funkcja chyba najbardziej wykorzystywana przez nas do bieżącego śledzenia zmian na interesujących nas blogach.
Dotychczas traktowałam to jak plotkę, ale … w każdej plotce jest jakiś element prawdy 🙂
Proszę więc wszystkich, którzy dalej mają ochotę podglądać moje zmagania z ubraniami, do obserwowania mnie przez:
A teraz o czymś innym. Będę się chwalić 🙂
Choć nie ukrywam, że jestem przez Was w komentarzach baaardzo chwalona. Rozważam nawet opcję „przewraca mi się w głowie na stare lata”.
Ale do rzeczy.
Portal lula.pl ogłosił konkurs na stylizacje w okularach (wiosenną i majową).
Wysłałam swoje zdjęcia i dostałam jedno z wyróżnień.
Poniżej i TU jest „wywiad” ze mną 🙂 a TU link do wszystkich wywiadów
I na koniec …
Ściskam Was gorąco, dumna z siebie … 🙂
Małgosia