Kolacje bez okazji

20:23, piątek, 8 marca 2013
thumb

Dzień Kobiet, Walentynki, Urodziny …
Codziennie warto, aby znalazła się okazja do celebrowania wspólnego posiłku …
Parę fotek z obiadów, kolacji …

Multicolor czyli o narciarstwie biegowym

15:27, czwartek, 7 marca 2013
thumb

Jak z poprzedniego posta wynika – wylądowałam w krainie zimy i śniegu. I wcale nie w celu pozowania do zdjęć :), ale żeby pobiegać na nartach biegowych.
W moim przypadku określenie „pobiegać” jest mocno na wyrost, ale i tak zabawa przednia.
Krótka rozprawka o wyższości narciarstwa biegowego nad zjazdowym jest tu.
Ja zastanawiam się tylko, czy bieganie w legginsach z Black Milka to dla nich nobilitacja czy wręcz przeciwnie …  
Przed nartami – obowiązkowy spacer. Tym razem włożyłam na siebie wszystkie kolorowe ubrania, które zabrałam 🙂

kolorowe spodnie i sweter – H&M, szalik – Hugo Boss, kożuch – Ochnik

Wszystkie zdjęcia – Waldek Piotrowski

Winter back

9:06, środa, 6 marca 2013
thumb

Wszyscy tęsknimy za wiosną, więc ja na przekór – poszukałam zimy.
Znalazłam ją w Jakuszycach/Harrachovie i jest ona piękna.
Więc będę się nią cieszyć jak długo mogę … i nasza psica razem ze mną 🙂

Pamiętaj, aby sprzątać po swoim psie 🙂
legginsy – Black Milk, futerko – Michael Kors
sweter – Zara, okulary – D&G
pies – Mola, West Highland White Terier

B&W

10:26, poniedziałek, 4 marca 2013
thumb

 


Zawsze modne, od lat … aż do znudzenia? Nigdy!
Zawsze lubiłam biało-czarne zestawy, zwłaszcza w wersji negatyw (biały dół, czarna góra) i moja miłość się nie skończy.
A że projektanci z braku lepszych pomysłów sięgają do „evergreenów” (ever black-whitów) … dla mnie dobrze!

 
spódnica – Monnari (old)
bluzka – Peek&Cloppenburg
buty-Nine West
torebka -Fleq.pl
naszyjnik – Wallis
okulary-Ray Ban
Zdjęcia – Waldek Piotrowski

Codzienność

20:01, sobota, 2 marca 2013
thumb

Mimo zaklinania wiosny, upałów nie ma 🙁
Porzuciłam jednak zimowe buty na rzecz czółenek, nareszcie!
Wybrałam pastelowy sweterek i spojrzałam na świat przez różowe okulary.

płaszcz – Peek&Cloppenburg
spodnie, sweter – H&M
buty – Kazar
naszyjniki – Dyrberg&Kern, W.Kruk
okulary -nn
Tłem do zdjęć jest krakowskie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „manngha”.
Wszystkie zdjęcia – Waldek Piotrowski

Różowo mi …

11:09, sobota, 2 marca 2013
thumb

Tytuł mówi sam za siebie 🙂
Sukienki są dla mnie ważną bazą.
Zwłaszcza różowe … 


sukienka – Benetton (%)
płaszcz-ZARA (%)
buty – MANGO (%)
naszyjnik – Fleq.pl
Wszystkie zdjęcia – Waldek Piotrowski