
Kochani, gościliśmy na naszym domu ekipę Dzień Dobry TVN! (fajnych facetów zatrudniają 🙂
Nakręcili krótki filmik o blogu, o nas, o tym jak powstają posty.
A w poniedziałek 16.06 około godziny 9.30 w programie DD TVN będziecie mogli zobaczyć na żywo mnie, Krysię Bałakier (balakier-style.pl) i Jagę Janik (fashion50plus.pl)
Jestem okropnie podekscytowana i lekko przestraszona 🙂
Trzymajcie za nas kciuki!
a zdjęcia – jak zawsze – Waldek










Ale fajnie,gratuluję. 🙂
Gratulacje!!! 🙂
___________________________________
http://www.stylowo40.blogspot.com
Super, super, jestem w domu to zobaczę! gratulacje 🙂
Z pewnoscia bede Cie ogladac. Podziwiam , ze tak pewnie pozujesz.
Dzięki 🙂 Im więcej luzu, tym lepsze zdjęcia 🙂
Nie będę oglądać, jestem w pracy ale może będzie nagranie?
Trzymam kciuki dziewczyny…pozdrawiam…
Oglądałam, było super Małgosiu…pozdrawiam…
no, kochana!!! Gratulacje no i oczywiście czekam na nagranie 🙂
Mam nadzieję, że będę mieć nagranie!
super!!
No to będzie emocji moc 🙂 Koniecznie wklej linka do nagrania dla tych co w pracy 🙁
No tak się kończy atrakcyjne blogowanie , że trzeba w TVN wystąpić :).Gratulacje Małgosiu ! Z przyjemnością obejrzę.
Dziękuję 🙂
Ogromne gratulacje! 🙂
No, no jestem pod wrażeniem. Koniecznie wklej linka to chętnie obejrzę 🙂
Heyka! Widok z tarasu cudowny/magiczny (taki polski realizm magiczny)! Z ciekawością obejrzę ów program. Pozdrawiam! _Włóczykij.
Na pewno z całego programu widok z tarasu będzie NAJLEPSZY!
Super!
Żałuję tylko, że nie obejrzę, bo od jutra wracam do pracy.
Koniecznie muszę oglądać! 🙂
Gratuluję. Jutro oglądam. Krysię również. Trzymam za Was kciuki 🙂
Super! Gratuluję! Napewno będę jutro oglądać! 🙂
Gratulacje! Będę oglądać.
pozdrawiam cieplutko :):):)
Będę oglądać 😀 Też trzymam kciuki 🙂 Ale super!!!
Trzymam kciuki!
VANILLAMADNESS.com
Gratuluję 🙂
Hejka , Ty jestes za młoda do tych kobiet w starszym już wieku :((
Gdyby nie DDTVN nigdy nie trafilabym na tego bloga. Jestem zachwycona Pani stylem bo mino że mam 22 lata chętnie zalożyłabym większość ze stylizacji tu prezentowanych. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy.
Marysia
Trafiłam dzięki DDTVN 😀
Jesteś z Krakowa 😀
W końcu coś dla mnie, czyli babki przed 40 . Zostaje !
Gratuluję Małgosiu, mam nadzieję, że bedzie nagranie i je udostępnisz, niestety nie byo mnie w domu o tej godzinie ;(
Gratuluje Malgosiu!!! Jak tylko bedzie osiagalne jakies nagranie – podaj namiary! Ja nie mam dostepu do polskiej telewizji…
Pozdrawiam. Anka
Chociaż raz na coś się to DDTVN przydało ;)));)
(szkoda tylko, że trafiłyście Panie na beznadziejną prezenterkę…)
Gratuluję – będę tu do Pani zaglądać;
serdecznie pozdrawiam, iza
Świetnie było 🙂 Ogromne gratulacje 🙂
KLASA 🙂
Buziaki
xo xo xo xo xo
Oglądałam panie w DDTVN i jestem pod dużym wrażeniem. Świetna sprawa z tymi blogami dla kobiet 40+/50+ itd. 🙂 Mam 41 lat i chętnie będę tu zaglądać, i się inspirować. Pozdrawiam ciepło.
kurczę, nie widziałam! ;-((((
Ale gratuluję.
Estás perfecta con ese vestido!!!!
Un beso
http://cocoolook.blogspot.com.es/
Ty jestes naprawde super kobieta ,ladnie wypadlas w DDTVN, gratuje !:)
Można zobaczyć na stronie DDTVN
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dojrzale-blogerki-modowe,126058.html
Oglądałam i super wyszłaś:)
Twoja stała czytelniczka od pierwszego posta
Dziękuję! Miło mi 🙂
Trafiłam dzięki DDTVN 😀 W końcu coś dla mnie! Oczywiście cały blog przejrzany,super stylizacje! Gratuluje! Pozdrawiam no i zostaje
Miło mi Cię gościć!
Mam nadzieję, ze dojechaliście szczęśliwie na miejsce. Bardzo miło było Was poznać. Czekam na zdjęcia ze studia, bo chce zrobić relację z Warszawy na blogu. Serdecznie pozdrawiam.
balakier-style.pl.
cudownie kochana
♡
pozdrawiam,
Ola