In autumn colors

11:01, środa, 8 października 2014

DSC_2936

Jesiennie mi ostatnio. Kolorami chcę chyba wpisać się w otoczenie. Taki kamuflaż?
Na jesienny spacer otuliłam się dzianinami. Lubię TAKĄ jesień. Ciepłą i melancholijną.
Miękka szara spódnica sprawdza się w wariancie „do pracy” i w wersji „weekend”

Odczuwam przesyt ubraniami. Przytłaczają mnie w mojej garderobie. Szukam więc elementów wielofunkcyjnych i ponad sezonowych. A Wy spodziewajcie się niedługo efektów mojego przesytu – czyli wyprzedaży szafy 🙂

DSC_2798 DSC_2917 DSC_2937 DSC_2899 DSC_2744 DSC_2921 DSC_2939 DSC_2920 DSC_2931spódnica – SOLAR
sweter – H&M (old)
szal – Benetton (older)
buty – Prima Moda (more than the old)
okulary – Zero UV
pies – West Highland White Terrier (in the prime of life)

zdjęcia – Waldek

30 thoughts on “In autumn colors

  1. O tak ! Kolory świetne ! Wielofunkcyjność jeszcze lepsza ! A wyprzedaż Twojej szafy to rarytas :):)
    Juz nie mogę sie doczekać !

  2. uwielbiam u Ciebie to, że nie epatujesz jaskrawościami, gdy są Ci kompletnie niepotrzebne!
    tutaj taka stonowana kolorystyka (z wyjątkiem, z zostawieniem „drzwi otwartych” dla apaszki) jest jak najbardziej na miejscu – bo w sumie jesień można próbować okiełznać kolorami, ale stylowość w jesiennych wydaniach właśnie doborem „cichych” kolorów się osiąga 🙂

  3. Cudowna ta jesień. Ty i piesek świetnie wyglądacie w jesiennym krajobrazie. Brawo dla fotografa
    Iwona

  4. Małgosiu 🙂 Oddałaś pięknie Twój nastrój. Kolory stylizacji wkomponowałaś w jesienny krajobraz. Jeszcze inne Wasze zdjęcia !
    Mnie ostatnio też męczy zawartość mojej szafy. Myślę, że musimy poczekać aż przyzwyczaimy się do jesieni i to minie.
    Póki co, jak sama dobrze wiesz, kosteczka gorzkiej czekolady robi cuda. A kolorystycznie do jesieni też pasuje.
    Pozdrawiam E.

  5. Małgosiu , Twój Fotograf robi cuda ! jaka piękna aura tych zdjęć … Stylizacja bardzo vintage -jesteś świetna w takiej odsłonie.:) Głaski dla pieska- fajnie zagrał. Pozdrawiam serdecznie.

  6. Pięknie i klasycznie wyglądasz 🙂 Świetna spódnica i buty.
    A psina ślicznie wytrymowana, też mam takiego osobnika w domu:)
    Pozdrawiam,
    Asia

  7. Aura + Pani +obiektyw Fotografa = piekna Kobieta wśród kolorowej jesieni . A wyprzedaż szafy może być bardzo , bardzo interesująca ale też niebezpieczna ..bo przecież trzeba bedzie zapełnic te puste wieszaki…
    Ale nie należy zapmnieć też o urokliwym milusińskim …piesek taki do przytulania w chłodniejsze dni jesieni …choć nie tylko bo ta mordka ,oczeta …
    Pozdrawiam serdecznie

  8. Przepiękna modelka, wspaniałe zdjęcia, a „dodatek” w postaci zachwycającego psa to wisienka na torcie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć (i na psa… 😉

  9. O, midi i kozaki, to lubię! I jak dobrze Ci w tej długości spódnicy. masz idealną sylwetkę do takich zestawów, choć na Twoim miejscu podkreśliłabym tu górę. Piękne kozaki.

  10. Anna Jantar II. Fantastycznie! Choć z naszego punktu widzenia – szkoda tych nóg… tak misternie zakrytych w każdym calu. Ale cóż – może następnym razem? 😉

Comments are closed.