Jesiennie mi ostatnio. Kolorami chcę chyba wpisać się w otoczenie. Taki kamuflaż?
Na jesienny spacer otuliłam się dzianinami. Lubię TAKĄ jesień. Ciepłą i melancholijną.
Miękka szara spódnica sprawdza się w wariancie „do pracy” i w wersji „weekend”
Odczuwam przesyt ubraniami. Przytłaczają mnie w mojej garderobie. Szukam więc elementów wielofunkcyjnych i ponad sezonowych. A Wy spodziewajcie się niedługo efektów mojego przesytu – czyli wyprzedaży szafy 🙂
spódnica – SOLAR
sweter – H&M (old)
szal – Benetton (older)
buty – Prima Moda (more than the old)
okulary – Zero UV
pies – West Highland White Terrier (in the prime of life)
zdjęcia – Waldek








O tak ! Kolory świetne ! Wielofunkcyjność jeszcze lepsza ! A wyprzedaż Twojej szafy to rarytas :):)
Juz nie mogę sie doczekać !
Oj, obawiam się, że szału nie ma w tej mojej przepełnionej szafie 🙂
Bardzo podoba mi się zestawienie kozaków i spódnicy. Sama chciałabym, a boję się 😀
Spróbuj! Niewiele ryzykujesz 🙂
uwielbiam u Ciebie to, że nie epatujesz jaskrawościami, gdy są Ci kompletnie niepotrzebne!
tutaj taka stonowana kolorystyka (z wyjątkiem, z zostawieniem „drzwi otwartych” dla apaszki) jest jak najbardziej na miejscu – bo w sumie jesień można próbować okiełznać kolorami, ale stylowość w jesiennych wydaniach właśnie doborem „cichych” kolorów się osiąga 🙂
Cudowna ta jesień. Ty i piesek świetnie wyglądacie w jesiennym krajobrazie. Brawo dla fotografa
Iwona
Dziękuję, przekazałam! A właściwie sam zobaczył czytając Twój komentarz!
Niech ta piekna aura utrzymuje się jak najdłużej !
Będzie dużo okazji do pięknych, klimatycznych zdjęć 😉
Małgosiu 🙂 Oddałaś pięknie Twój nastrój. Kolory stylizacji wkomponowałaś w jesienny krajobraz. Jeszcze inne Wasze zdjęcia !
Mnie ostatnio też męczy zawartość mojej szafy. Myślę, że musimy poczekać aż przyzwyczaimy się do jesieni i to minie.
Póki co, jak sama dobrze wiesz, kosteczka gorzkiej czekolady robi cuda. A kolorystycznie do jesieni też pasuje.
Pozdrawiam E.
Tylko czy zatrzymam się po jednej kostce czekolady ….
Kozaki zestawione z spódnicą przypominają mi lata 70-te …
Tak, o to chodziło!
Amazing outfit dear!
http://www.solaanteelespejo.blogspot.com.es/
Małgosiu , Twój Fotograf robi cuda ! jaka piękna aura tych zdjęć … Stylizacja bardzo vintage -jesteś świetna w takiej odsłonie.:) Głaski dla pieska- fajnie zagrał. Pozdrawiam serdecznie.
Pięknie i klasycznie wyglądasz 🙂 Świetna spódnica i buty.
A psina ślicznie wytrymowana, też mam takiego osobnika w domu:)
Pozdrawiam,
Asia
Aura + Pani +obiektyw Fotografa = piekna Kobieta wśród kolorowej jesieni . A wyprzedaż szafy może być bardzo , bardzo interesująca ale też niebezpieczna ..bo przecież trzeba bedzie zapełnic te puste wieszaki…
Ale nie należy zapmnieć też o urokliwym milusińskim …piesek taki do przytulania w chłodniejsze dni jesieni …choć nie tylko bo ta mordka ,oczeta …
Pozdrawiam serdecznie
Przepiękna modelka, wspaniałe zdjęcia, a „dodatek” w postaci zachwycającego psa to wisienka na torcie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć (i na psa… 😉
O, midi i kozaki, to lubię! I jak dobrze Ci w tej długości spódnicy. masz idealną sylwetkę do takich zestawów, choć na Twoim miejscu podkreśliłabym tu górę. Piękne kozaki.
You are super stylish!
Love, Paola.
Expressyourself
My Facebook
ładna stylizacja 🙂
Małgosiu świetna stylizacja! jak zawsze 😀
Świetny, jesienny zestaw 🙂
O tak, to całkowicie mój styl. Biorę wszystko 🙂
Jaki piekny, jesienny klimat. Na zdjeciach i na Tobie… Swietna spodnica. Pozdrawiam Malgosiu! Anka
Wieder mal ein ganz tolles Outfit und ganz tolle Bilder, einer wunderschönen Frau.
Mehr muss ich nicht sagen.
Liebe Grüße
Gaby
Stylish-Salat
Cudownie uchwycone śłońce na zdjęciach- pieknie wygladasz, tak tajemniczo. Spódnica bardzo ładna 🙂 Pozdrawiam
pasik!! ♥
Bardzo nastrojowo u ciebie Malgosiu. Butki sliczne i do nich ta spodniczka, ladnie sie razem komponuja.
Pozdrowionka!
Hey, I think you look great in this outfit, the dress, the colours, the boots are to die for !!
Anna Jantar II. Fantastycznie! Choć z naszego punktu widzenia – szkoda tych nóg… tak misternie zakrytych w każdym calu. Ale cóż – może następnym razem? 😉