Małe / wielkie zmiany w domu

21:07, wtorek, 18 Styczeń 2022

desenio-12Nasz dom nigdy nie będzie urządzony do końca. Bo podobno wtedy wprowadza się do niego śmierć …

Chciałam zmian. Nasze ciemne dość wnętrze domu, odpowiadające zapewne mojemu charakterowi (bo przecież Walduś to jasny i otwarty człowiek) przetrwało z trudem napór białych skandynawskich barw. Udało mi się powstrzymać przed zakupem kilkuset litrów białej farby i przejechaniu wszystkiego jak leci. Teraz ponownie – bo na początku miałam wizję mrocznych wnętrz –  postanowiłam poupajać się ciemnymi barwami. Z czasem dojrzałam też do wzbogacenia ich o inne intensywne kolory.

Dzięki współpracy z Desenio od razu wiedziałam, co zostanie zmienione w pierwszej kolejności.
W salonie zawisły dwa nowe plakaty – piękna grafika z żurawiem i oszałamiająca urodą ośmiornica!
Barwy z plakatów pociągną za sobą zapewne dalsze zmiany we wnętrzu.

desenio-10desenio-01

Nagła miłość do ciemnych barw, która odżyła we mnie,  zmotywowała mnie (czyt. nas) do spojrzenia na nowo naszą sypialnię. To bardzo duże pomieszczenie z ogromnym i dotychczas niewykorzystanym potencjałem wnętrzarskim. Po długich przemyśleniach popartych przestawianiem na rysunkowej wersji pokoju powycinanych z papieru mebli podjęliśmy życiową (przynajmniej na ten moment) decyzję i wystawiliśmy łóżko na środek! Ten zabieg spowodował, że mamy z łózka widok na nasze wieeelkie pięęęękne okno. Nagle „same” zaaranżowały się inne kąciki w pokoju. Jeszcze jednak nie osiągnęliśmy stanu, który pozwalałby mi na pokazanie Wam sypialni w pełnej krasie, ale zrobię na pewno!

Początki jednak są bardzo obiecujące, a nowa dekoracja z plakatami Desenio nad komodami stanowi forpocztę zmian.
Tu na ścianie na długi odpoczynek w pięknych terakotowych kolorach przysiadła kobieta  i zaprzyjaźniony z nią kolorystycznie wielopalczasty koralowiec.
desenio-06desenio-03

I uwaga!

Z moim kodem zniżkowym PINOTNOIRFASHION otrzymacie aż 35% zniżki na plakaty* w Desenio do 24 stycznia!
Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio (*z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Personalizowane)

zdjęcia – Walduś oczywiście!