„Męski” podkoszulek

19:52, wtorek, 3 Wrzesień 2019

szerokie-spodnie-tank-top-5 szerokie-spodnie-tank-top-8 szerokie-spodnie-tank-top-3
Top w męskim stylu uważałam zawsze za niezwykle kobiecy. Pięknie eksponuje ramiona. Co prawda stanowi równocześnie wyzwanie dla ramiączek biustonosza, ale na wszystko wszak są jakieś indiańskie sposoby. W tym wypadku zapięłam je na krzyż. Są też specjalne spinki do łączenia na plecach, w ostateczności pozostaje … spinacz biurowy.
A tak w ogóle to w całym tym łapaniu nowych trendów w modzie jest jak w tej ślubnej zasadzie (coś nowego, coś starego..).  Czyli wybieram coś nowego w trendach (męski top i łańcuch), coś mojego w stylu (szerokie spodnie).
Rzadka to chwila, udało nam się uwiecznić na zdjęciach Anię, a właściwie jej plecy! Naturalne podejście mojego dziecka do mody i trendów też jest dla mnie często inspiracją. Ania wybiera nieoklepane rozwiązania i modę vintage. I lubię to, że często korzysta z moich ubrań. To, jakby nie było, też rodzaj komplementu dla mnie :)

szerokie-spodnie-tank-top-11 szerokie-spodnie-tank-top-12 szerokie-spodnie-tank-top-13 szerokie-spodnie-tank-top-6top – ZARA / spodnie – Uterque / torebka – Parfois / naszyjnik  – Mango / buty – Adolfo Dominguez

zdjęcia – Waldek Piotrowski