Oczekiwanie na nowe czasy

14:07, środa, 8 Kwiecień 2020

khaki-9 khaki-10 khaki-5 khaki-3Chyba nie macie wątpliwości, że świat POTEM się zmieni. Mój na pewno.
Ten czas odizolowania od pędu, który mnie wsysał bez względu na to, czy tego chciałam czy nie, chcę maksymalnie pozytywnie wykorzystać. Na dojście do siebie.
W sumie także – jak w tych facebookowych memach – na poznanie swojej rodziny. Bo jesteśmy teraz ze wszystkimi naszymi córkami (plus jeden narzeczony…). I jest dobrze. My nie martwimy się o nie, a one … Mam nadzieję, że nie męczą się z nami za bardzo. Pracujemy – na ile to możliwe – zdalnie, a nasze studentki mają zdalne zajęcia. Domowy internet pęka w szwach.
Usiłujemy nie śledzić wiadomości zbyt mocno, a telewizji wcale. Oglądamy za to dużo filmów, lepszych, gorszych. Muszę je zestawić i podzielić się z Wami wrażeniami.
Jeszcze nie doszłam do porządków w szafie. Nie szorujemy też specjalnie obsesyjnie domu.
Na razie szlifujemy umiejętności fryzjerskie. Dziewczyny farbowały mi włosy (dzięki dostarczonej przez moją Sarę miksturze). Jestem zachwycona jej ostatnim cięciem, bo mimo braku korekty włosy układają się super! Postrzyżyny przeżył jeden z naszych panów :) oraz westinka Mola – pierwszy raz obcinana przez nas samodzielnie. Czego się jeszcze zdążymy nauczyć?

khaki-5 khaki-11 khaki-8 khaki-4 khaki-15 khaki-1khaki-2

zdjęcia w okolicy – Waldek Piotrowski

trencz – Burrbery / kombinezon – C&A / buty – Dr Martens