Monochromatycznie

10:57, wtorek, 22 Grudzień 2020

DSC_2854 DSC_2865 DSC_2963 DSC_2846

W ramach niemarnowania niczego uznałam, że trzeba coś uszyć z posiadanej w szafie dużej ilości ekoskóry i wykorzystać ją i panującą obecnie na nią modę.
I tak powstał ten komplet. Jednak za cienki na samodzielną egzystencję. Doceniam praktyczność jasnych spodni ze zmywalnego materiału.
Ciężkie buty – moda i wygoda równocześnie. To fajne połączenie.
Buty i niepraktyczny biały płaszcz (jego nie da się wytrzeć ściereczką …) są w mojej szafie od kilku lat. To staje w sprzeczności z częstym pozbywaniem się ubrań. Bo czasem rzeczy muszą odczekać, aby mieć swoje kolejne pięć minut.

Patrzę na te zdjęcia i widzę swoją podrażnioną retinolem skórę. Mam za sobą wiele doświadczeń z retinolem. I dotychczas nie miałam żadnych skutków ubocznych. A teraz całkiem sporo. Coś się zmieniło? Stres? Pogoda? Odstawiłam oczywiście natychmiast przy pierwszych objawach podrażnienia. A i tak potrzebowałam ponad tygodnia i kremu typu SOS na dojście do siebie.
Teraz jestem też po pilingu migdałowym wykonanym w gabinecie dr Małgorzaty Gajewskiej. Tak ładnej skóry nie miałam już od bardzo dawna, Może nigdy. Nawet w tej „młodszej” wersji siebie.

DSC_3174 DSC_2821 DSC_3290DSC_2775

spodnie, żakiet – ekoskóra uszyta dla mnie specjalnie
płaszcz – ASOS dawno temu / buty – Altecore / torebka – Adam Baron / beret – Weekday

zdjęcia – Waldek Piotrowski