Brązowy zestaw casualowy

19:48, wtorek, 9 Luty 2021

DSC_6269 DSC_6086 DSC_6257

Doszłam do wniosku, że przytłacza mnie nadmiar. Także ubrań. Samokrytycznie przyznam, że mam ich dużo. I – niestety – doszłam już do stanu, że (prawie) wszystkie kocham. I nie mogę się z nimi rozstać. Co zrobić? No cóż. Staram się nie zakochiwać w nowych! Próbuję nie oglądać influencerek kuszących przeglądem zakupów w Zarze. Bo  właściwie to tylko dla szerokich jeansów to dla mnie dobry i jedyny adres. Tłumaczę się tak,trochę sama przed sobą, bo znowu mam Nowe Spodnie. Fu. Fatalnie się zachowałam. Jednak nie mogłam oprzeć się tym szerokim pseudo-skórzanym. Robią robotę w mojej styczniowo-lutowej szafie.
Zauważcie zresztą, że szersze fasony spodni zadomowiły się dość i można znaleźć sporo ciekawych modeli. Zawsze byłam ich fanką i od zawsze uważam, że nadają sylwetce elegancji. Gdy nie wieedziałam, co na siebie włożyć na „wyjście” (kiedy to było?) – wybierałam garnitur z szerokimi spodniami.
W ramach bardzo świadomego patrzenia na własną szafę zaczęłam rygorystycznie wybierać nowe rzeczy. Tylko miłość od pierwszego wejrzenia ma być wyznacznikiem!

DSC_6278

spodnie – H&M / pluszak – ZARA / buty – Uterque / torebka – Fabiola / bluza na ramionach – Echo Fashion

zdjęcia – Waldek Piotrowski