Sportowe stroje tworzą casualowy look

12:33, czwartek, 7 Kwiecień 2022

sportowe buty

Mimo wszystko planuję wyjazdy i wakacje. Reset umysłu pozwoli zachować zdrowy dystans do rzeczywistości. Teraz przed nami Hiszpania. Bez leżakowania na plaży, na to jeszcze chyba będzie za chłodno. Zapowiadane temperatury w Andaluzji to około 22 stopni w dzień. Pogoda idealna na małe zwiedzanie, błąkanie się po ulicach miast. Liczymy, że nie będzie jeszcze wielu turystów i poczujemy tubylczy klimat.
Skoro nie będzie upałów, to muszę zaplanować odpowiednią garderobę. Trochę elegancką, trochę sportową.
Będę łączyć klasyczne fasony materiałowych spodni ze sportowymi butami, bo to od kilku lat topowe połączenie uwodzi. Jest jednocześnie eleganckie i wygodnie.
Sportowe buty Adidas męskie to też duży komfort i wygoda dla panów. Pamiętam opowieść znajomego faceta, który po kilku godzinach zwiedzania bodajże Londynu w klasycznych, eleganckich i skórzanych butach dobrnął do sklepu z obuwiem sportowym. Był tak wściekły na swoje buty, że zostawił je w tamtejszym koszu na śmieci wychodząc w nowych adidasach.

sportowe buty 2

Pamiętam naszą podróż do Skandynawii w 2019 roku. Zachwycił mnie autentyczny styl mieszkanek Kopenhagi czy Oslo. Wiecie, to jednak co innego niż oglądać fotki na Instagramie. Rzeczywiste, żywe babki w sukienkach i sportowych butach były tak stylowe i tak naturalne, że nagle noszenie innego obuwia wydało się co najmniej dziwnym pomysłem. W przypadku mężczyzn częstym widokiem były buty Jordan, niekoniecznie łączone ze sportowym odzieniem.
Ale spokojnie – w porze kolacji na nogach pań widziałam już obcasy!

sportowe buty 3W Goteborgu padał deszcz. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na styl mieszkanek miasta. Mnie zaś dało szansę na oglądanie i podziwianie ubrań sportowych ubranych tak, że wpisywały się w klimat miasta.

Wspominam teraz tamtą podróż, bo zależy mi na skompletowaniu miejskiej garderoby wyjazdowej. Wygodnej, ale eleganckiej. Szukam w sklepie adrenaline.pl

sportowe buty 4
Ten zestaw biorę w ciemno w całości. Te spodnie w kolorze butelkowej zieleni uwiodą mnie o każdej porze roku, a bluzka wygląda tak zwiewnie i elegancko!  Wieczorem zakładam delikatne sandałki i uzupełniam odpowiednią torebką.

Poniżej kolejny miejsko – sportowy pomył. Lekko rozszerzone spodnie i top. Tu wystarczy tylko marynarka i bombowa stylizacja gotowa!
Proszę zapakować!
sportowe buty 5 (2)

 

 

 

 

 

 

Post powstał we współpracy z adrenaline.pl