Prezenty dla samej siebie

23:22, wtorek, 10 Marzec 2020

chylak-1 chylak-3 chylak-2 Robicie sobie same prezenty? Jeśli nie, to zacznijcie. Ale myślcie o nich właśnie w tych kategoriach. Nie, że kupiłaś po prostu nową rzecz, którą w dodatku ukrywasz przed mężem, żeby się nie zorientował (naprawdę to robimy?). Kup Sobie Prezent. Z całym anturażem mu przynależnym. Opakowaniem, emocjami.
Ja właśnie to zrobiłam. To znaczy – prezent. Brakowało mi torebki typu shoper. To znaczy – bądźmy szczerzy – niczego mi nie brakowało, po prostu zachciało mi się mieć taką. Po krótkiej analizie rynku sięgnęłam po polskie marki i do najgorętszego ostatnio nazwisko – Chylak. No i mam. Pięciu kilogramów ziemniaczków tam nie włożę, ale szybkie zakupy w naszym wiejskim/osiedlowym spożywczaku już tak. Torebka nie jest zamykana (więcej ziemniaków się zmieści, jakby co), ale dla bezpieczeństwa naszych cennych rzeczy – są dwie zamykane na zamek kieszenie.
Dosyć ponadczasowy fason i dobra jakość skóry, z której wykonana jest torebka dają nadzieję na jej długie użytkowanie. A i słynnej kolejki po nią nie było wcale i przyszła do mnie błyskawicznie.
To tyle chwalenia się nowym prezentem.
Poza tym monotonia kolorystyczna. Rudo-czarno. Dzianina i ciężkie buty. I skórzana kurtka. Męska ramoneska sprzed paru lat. I to zdziwienie, że męska jest porządnie ocieplona i wbrew pozorom nie zamarzłam.

chylak-10 chylak-9 chylak-8 chylak-7

sukienka – Aryton / ramoneska – Pull&Bear / buty – DrMartens
torebka – Chylak

zdjęcia – Waldek