Podróż do Hiszpanii – Nerja

20:24, środa, 7 Listopad 2018

nerja-8nerja-4 nerja-7Nerja. Niewielkie miasteczko na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol, 5o km od Malagi. Pueblo blanco, biała wioska. Urocze plaże ukryte wśród skał. Brzmi bajkowo.
To moja trzecia wizyta w tym miejscu. Na poprzednie niefortunnie wybraliśmy miesiące „w szczycie sezonu”, więc mogłam podziwiać głównie urodę różowo-purpurowych anglików, którzy opanowali to miejsce. Urocze plażyczki praktycznie niewidoczne spod ciał … Uroda miejsca dla mnie nie zaistniała.
Dlaczego postanowiliśmy tu jeszcze raz przyjechać? Teraz, na początku listopada to jednak nie sezon na opalanie, więc decyzja była jak najbardziej słuszna. Ludzi sporo, jednak w ilości do zaakceptowania. Narodowość jakby bez zmian, ale nienachalna.
Za tapas (4 sztuki) + 2 wina w barze zapłaciliśmy tylko 6 euro. Miłe zaskoczenie.
nerja-9 nerja-5 nerja-2 nerja-3

sukienka Uribia Red- ClickFashion
torebka – nerka – Wojewodzic.pl
kolczyki – AliceMade.pl

buty – GANT

zdjęcia Waldek Piotrowski

a moja dusza budowlańca wymusiła uwiecznienie remontu … To swobodne podejście do kabli instalacji elektrycznej …

nerja-6

8 thoughts on “Podróż do Hiszpanii – Nerja

 1. Też lubię podróżować poza sezonem. Można wtedy poczuć lokalną atmosferę, bardziej niż w sezonie kiedy nic nie widać oprócz tłumu turystów. Fajnie wkomponowałaś się ze swoją elegancko-sportową stylizacją w klimat miasteczka. Pozdrawiam :)

  1. My już właściwie zawsze tam poza sezonem jeździmy. W lecie za ciepło …
   Pozdrawiam Cię serdecznie!

 2. Kapitalny zestaw do miejskiego wczasowania. I do tego taki „niepodległościowy” ;)
  Cudnych wrażeń!

 3. W Maladze i okolicach był mój syn, w październiku. Wyjazd ze szkoły, dla najlepszych uczniów. Wrażenia z pobytu w sumie średnie. Plaże kamieniste, meduzy, które parzą, poza kilkoma zabytkami nic ciekawego, ulice, jak u nas, w zwykłym miasteczku, ale ciepło było. I to jest ten plus. Niedługo po ich powrocie były tam straszne ulewy. W sumie, żadna bajka, mówi, że drugi raz by tam nie pojechał. Woli polskie góry.

  1. To może Ty pojedź, ocena nastolatka (mam córkę) jest jakby z innej bajki…

Comments are closed.