Te wyprzedaże!

21:04, sobota, 5 Styczeń 2019


pomarańczowa-spódnica-2 pomarańczowa-spódnica-1 pomarańczowa-spódnica-3 Zaczęły się i trwają. Poświąteczne wyprzedaże. Powodują szybsze bicie serca i drżenie rąk. Omamiają umysł. Muszę TO mieć.
Czyżby? Czyż nie mam w szafie nadmiaru wszystkiego? Jasne, że mam! Byłabym jednak hipokrytką gdybym nie przyznała się do pewnych wyprzedażowych zakupów.
Po latach błędów i wybaczeń lepiej znacznie poruszam się po półkach z przecenami. Poradniki piszą, żeby na wyprzedażach kupować klasykę. No cóż, rada cokolwiek teoretyczna, bo nie zauważyłam niestety białych jedwabnych klasycznych koszul w obniżonych cenach … Choć na kaszmirowe swetry już można liczyć!
Więc co kupuję na wyprzedażach. To, co jest MOJĄ klasyką, np. czyli np. ołówkowa spódnica czy szerokie spodnie (zawsze będę je uwielbiać, bez względu na trendy).
A czego NIE kupuję wtedy? Tego, co było właśnie niezwykle modne w mijającym sezonie, a co właściwie nie jest do końca moją bajką. Bo niższa cena nie jest właściwym uzasadnieniem zakupów…

pomarańczowa-spódnica-8 pomarańczowa-spódnica-9 pomarańczowa-spódnica-10 pomarańczowa-spódnica-11 pomarańczowa-spódnica-5
Na dzisiejszych zdjęciach wyprzedażowa spódnica z ZARY,
klasyczne skórzane kozaczki z MANGO kupione na początku sezonu w regularnej cenie
bomberka (zwana także kanadyjką) z lumpa

zdjęcia Waldek Piotrowski, jak zawsze!