Mój zwyczajny dzień …

18:04, czwartek, 9 Kwiecień 2015

8  DSC_8750 3  DSC_8651 10  DSC_8771 6 DSC_8706

To był mój zwyczajny dzień (i wcale nie „black&white” – pamiętacie kto to śpiewał?). Rano pobiegałam troszkę po dachach (w innym obuwiu!), a wczesnym popołudniem, korzystając z wolnej chwili – zdjęcia! Wolna chwila wzięła się stąd, że mała piesa była u fryzjera. I to jej powinniśmy teraz robić fotki!

Wygląda, że przejęłam się byciem paryżanką :) Jak widać na załączonych obrazkach nieuczesane włosy opanowałam już do perfekcji! I osiągnięcie tego efektu wcale nie jest takie proste ..

„Paryżanka uważa, że wszyscy powinni brać z niej przykład. Zasypuje cały świat życiowymi radami na swoich blogach.”

Czyli jak na paryżankę przystało –  garść życiowych rad :)
– top zakupiony na wyprzedaży w H&M w rozmiarze – uwaga, uwaga – 44! Czasem za duże rzeczy układają się o niebo lepiej. Nauczyła mnie tego moja córka (14,5 roku, 170 cm, wzrostu, 48 kg), która ma zwyczaj wybierać ubrania w rozmiarze XL i wygląda super! Top ma fason, który NIE NADAJE się do zdjęcia wierzchniej warstwy odzienia – na plecach wyjeżdża spod niego pół biustonosza, i to wcale nie dlatego, że rozmiar taki duży. Ale kolor topu idealnie wpisał się w wiele moich pomysłów na stroje. A przecież wcale nie muszę zdejmować żakietów czy sweterków. Życiowa rada nr 1  – czasem warto kupić coś za dużego :)

– poza tym (to w ramach życiowej rady nr 2, przecież garść nie może składać się z jednego elementu) – taki fason topu zręcznie ogarnięty marynarką uroczo ukryje ewentualnie posiadane przez nas brzuszki, boczki i inne nieatrakcje.

– życiowa rada nr 3 – nie róbcie zdjęć w ostrym słońcu bez osłony! Myślę, że ta rada jest najbardziej przydatna …

12  DSC_8789 7  DSC_8738 5  DSC_8682 4  DSC_8661 2  DSC_8645 1  DSC_8632 11  DSC_8781 spodnie – Simple (old)
bluzka – H&M
marynarka – Hugo Boss
szal – ARYTON
torebka – Wittchen
buty – ZARA
bransoletka – Michael Kors
pierścionek – C&A
okulary- D&G

zdjęcia i aranżacja – Waldek