Elegancja bluzka i jeansy

19:49, środa, 11 Kwiecień 2018

_DSC8254 _DSC8103 _DSC8159 _DSC8288

Pewnie każda z nas ma taką bluzkę, która powstała na specjalną okazję, kupiłyśmy ją na jakieś eleganckie wydarzenie. Tak, jak moja, uszyta na portugalski ślub (o którym pisałam TUTAJ). Od tamtego wydarzenia w zeszłym roku nie nosiłam jej wiele. Może będzie lepiej powiedzieć, że w ogóle jej nie zakładałam. A w tym roku okazała się za duża. Planowałam ją przerobić, ale w sumie ograniczyłam się do spięcia zbyt dużego dekoltu wielką broszką. I wtedy okazała się bardzo dobra. Także do jeansów. I kolorowych szpilek!

Co by nie mówić –  buty są ważne! Wysoki obcas w towarzystwie postrzępionych jeansów dodaje im elegancji i klasy. Gdybym do tego samego zestawu włożyła sneakersy, całość byłaby w zupełnie innym stylu.
Uważam, że to nawet fajne – taka niewielka zmiana, niby tylko buty. Z tego wynika prosty wniosek – lepiej mieć jedne spodnie i dwie pary różnych butów o skrajnej stylistyce, na przykład właśnie szpilki i sneakersy, niż odwrotnie :).

_DSC8348 _DSC8329 _DSC8110 _DSC8427 _DSC8164 _DSC8410spodnie – Promod / szpilki – ZARA / torebka – Wittchen (tu duży wybór)/ broszka – Solar / TU zielone bluzki

zdjęcia – Waldek Piotrowski

2 thoughts on “Elegancja bluzka i jeansy

Comments are closed.