Kraków. Klimat rodem z Sycylii. Lody rodem z Sycylii. To oznacza tylko jedno! Lody Si Gela na Staromostowej.A tam … lody, najbardziej niezwykłe o jakich możecie pomyśleć. Marchewkowe, pomidorowe, piwne …
Ja oczywiście pomyślałam o winie!
Więc oto lody z wina! Bez mleka czy śmietanki, jak sorbet. Lekko alkoholowe i baaardzo pyszne!
Do produkcji lodów w Si Gela używa się naturalnych produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł, od lokalnych rolników i dostawców.
Smaczne i świeże, pozbawione sztucznych dodatków i konserwantów, idealne dla osób na diecie, bezglutenowe oraz wegańskiej lody kręcone są pod surową kuratelą Właściciela, który – niczym Alfred Hichcock w swoich filmach – przemknął przez nasz plener zdjęciowy!
Mój strój na tę szczególną okoliczność – degustacji lodów zrobionych specjalnie dla mnie – to inspiracja Sycylią, kolekcją Gucci, Burrbery, kolorem lodów …
To co? Lody czy ciasto?



















How rich are the ice cream and how beautiful you are dressed in the same colors as them.
It’s nice
kisses
What a sweet post! You look yummy 🙂
figs with poppy seeds ice cream must be interesting, would like to try
pyszne miejsce!
Oj! Małgosiu ale mi smaka narobiłaś, jak będę w Krakowie to odwiedzę…pozdrawiam i pięknie wyglądasz…
Figa z makiem intrygująca .
Małgosiu ,zdradz jaka szminka na twoich ustach 🙂 piękny kolor
Szminka to Make Up For Ever N15
pozdrawiam!
Dobrze, ze jeszcze pogoda sprzyja zajadaniu sie lodami.. i pastelom! Piekny, lekki, ozezwiajacy zestaw – tak jak te lody! Choc ja za lodami specjalnie nie przepadam to tym postem narobilas mi apetytu;)
Pozdrawiam. ANka
uwielbiam lody 😉
ale takie eleganckie zestawy też lubię, o czym wiesz.
tu, w Twoim, urzekło mnie to przewiązanie szalika paskiem – świetnie to wygląda!
Kolory, smaki, subtelnie, świeżo……Lubię zaglądać na Twój blog, Małgorzato. Humor wrócił i ochota… raczej na lody niż ciasto. Pozdrawiam Ewa
No, no, aż mnie ochota na lody naszła! Piękne miejsce na sesję, ale na miłe spędzenie czasu chyba też, muszę kiedyś sprawdzić 😉 Idealnie wyglądasz w takim sorbetowym wcieleniu 😉 I szal męża super 🙂
figa z makiem – to musi być pyszne 🙂 fajny look 🙂
http://lamodalena.blogspot.com/
A do Krakowa mam wcale nie tak daleko, zapamiętam ulicę bo lody uwielbiam;)
Zdjęcia są fantastyczne!
Daj znać jak będziesz w Krakowie 🙂 Chętnie Cię spotkam „na żywo”
Jakie cudowne miejsce, ja nawet nie pomyślałam, że będąc na diecie bezglutenowej można jeść takie smakołyki 🙂 Wspaniale wyglądasz 🙂 pozdrawiam
o ludzie jakie lody, umarlam 🙁 ale mimo wszytko, jakby sycylia byla w tle byloby jeszcze piekniej!
Klimatyczne miejsce 🙂
Lody wyglądają przepysznie ale chętnie spróbowałabym tych ciasteczek 🙂
Ja wybieram lody 🙂 moja słabość. Często robię sama, pewnie nie tak dobre jak te ze Staromostowej ale przynajmniej też bez konserwantów.
Piękne zdjęcia!!!! Wyglądasz jak zawsze 😀 PIĘKNIE!