Strefa kobiet

15:42, piątek, 23 Listopad 2018

bena7
Ubieram się dla siebie. Dla męża, bo lubię mu się podobać. Dla córki, bo lubię gdy mnie komplementuje.
Inaczej ubieram się idąc na spotkanie jako inżynier, inaczej na kawę z koleżanką. Co innego włożę na siebie na spotkanie z hipotetycznym facetem, na którym chciałabym zrobić wrażenie. Hipotetycznym, bo jedyny facet na którym to wrażenie chcę robić, to jednak mój mąż. Więc ubierając się na spotkanie z tym obcym, świadomie założę pewnie coś androgynicznego. Więc czy aby o ubrania tu chodzi?
Mam nieodparte wrażenie, że o relacje. Strojem buduję je także. Szczególnie lubię budować je z kobietami, cenię ich zdanie, zwłaszcza gdy nie jest podszyte drugim dnem zawiści czy zazdrości.
Marka Quiosque poszerzyła swoje spektrum budowania relacji z nami, ich klientkami, otwierając kanał na youtubie. Strefa Kobiet  to rozmowy o ważnych dla nas sprawach. Oczywiście o ubraniach, jak je nosić, jak dobierać, jak tuszować mankamenty.
Rozmowy o problemach, które często spychamy na dno, zasłaniając je bieżącymi. „Przykrywamy serwetką”. A przecież przegadanie tematu jest tym, co kochamy! Czego potrzebujemy! Rozmowa z mężem czy partnerem nie zawsze przynosi nam ukojenie :). Faceci, zamiast tylko wysłuchać, natychmiast dają rady… Ech.
Poza tym oni kompletnie nie znają się na pewnych rzeczach.
„Czy wypada mi to założyć, przecież jestem już po 50?”, „W co ubrać ten mój duży biust!”, „Czy mogę jeszcze coś zmienić w moim życiu?
Wyobrażam sobie rozmowę z „typowym” mężem na te tematy!
„Jesu, kobieto! Załóż co chcesz!”, „Biust? Najlepiej niczego nie zakładaj….”, „Zmiany? Może kotlet zamiast tego wynalazku, co ostatnio…”
A ja chciałabym przegadać różne sprawy. Potrzebna jest nam Stefa Kobiet!
Dziś premiera nowego odcinka. Ważny i trudny temat „Toksyczna rodzina – jak się od niej odciąć?”

Nasze hiszpańskie sąsiadki też mają swoją strefę, zachwycam się nią za każdym razem!
bena1 bena10 bena8 bena6 bena3 bena4

zdjęcia Waldek Piotrowski