Garnitur Silky Mood i apaszka Allora

15:00, poniedziałek, 17 Maj 2021

Bez nazwy-4silky mood i allora-16silky mood i allora-17silky mood -23Ciemnozielony garnitur i apaszka – wydaje się, że jest to stały zwyczajny zestaw noszony przez dojrzałe kobiety, Z tym, że apaszka powinna być na szyi, ale swoją zaplątałam sobie zamiast paska w talii, a właściwie bardziej na biodrach. Dzięki temu całość nabrała łobuzerskiego charakteru.

Drugi wariant to hipisowska apaszka założona na głowę.  Teraz to rozwiązanie jest akurat wybitnie w trendach, ale nie ukrywam, że ja ten rodzaj noszenia chustki lubię od zawsze. Bo chyba jest to właściwie jedyny sposób, w którym jest mi po prostu ładnie.
W innych wyglądam jak baba albo jak do mycia okien. A to jest wariant dla mnie, taki w którym się czuję ładną.
Myślę że warto jest popróbować z rozmaitymi sposobami noszenia chustki na włosach.
To nie jest tak, że to jest nie dla nas. Musimy tylko znaleźć ten swój właściwy sposób i się go trzymać.

Nośmy więc chustki nieszablonowo, niekoniecznie na szyi, niekoniecznie w formie gawroszki i niekoniecznie w formie kokardy.

moja chusta pochodzi ze sklepu Allora. Jest tam bardzo duży wybór chust i apaszek a także bardzo śmieszne parasole. Chusty są jedwabne i taką najbardziej Wam polecam. Nie otulajmy się poliestrem!

Garnitur Silky Mood, już trzeci w mojej szafie, z modnie krótką marynarką. Bardzo komfortowy w noszeniu, szczególnie do samochodu. Najbardziej lubię kiedy wygoda łączy się z modą, ale ten aspekt mody jest dla mnie bardzo ważny. Przecież inaczej nie byłoby mnie tutaj.

No i najważniejsza rzecz: do końca maja na hasło PINOT20 na stronie sklepu Silky Mood jest 20 procentowa zniżka na wszystko – na rzeczy przecenione też!

silky mood i allora-08silky mood -02silky mood i allora-12silky mood -03

torebka – Fabiola
buty – Uterque

zdjęcia – Waldek Piotrowski