Czarno biała stylizacja. Molton.

9:21, wtorek, 20 Kwiecień 2021

Molton-10 Molton-13 Molton-12 Molton-11Czarno biała stylizacja. Chyba niczego bardziej standardowego nie da się wymyślić.  Tym bardziej warto pochylić się nad nią, żeby jednak dodać do takiego zestawienia jakiś powiew współczesności.
Mokasyny. Niby nihil novi, ale teraz właśnie przeżywają swoje modowe 5 minut.
Apaszka. Powinna być na szyi. To oczywiste rozwiązanie. Ale ja nie lubię oczywistych.
Torebka. To rzeczywiście coś innego.  Od jakiegoś czasu nieśmiało wchodzą takie małe, mieszczące telefon komórkowy, szminkę i kartę kredytową. Wygodne rozwiązanie, gdy poza tym nosimy ze sobą wielką torbę mieszczącą całe nasze życie. Te także teraz bardzo w trendach. Ja jednak nie mam ochoty wracać do dźwigania rzeczy wszystkich, którzy właśnie ze mną są. Bo się zmieszczą. Nosiłam taką w czasie, gdy musiała unieść pampersa, butlę z piciem i miśka mojej małej córeczki. Dziś córeczka ma 20 lat. Sama nosi swoje zabawki :)
Czarny płaszcz. Nie trencz w stylu oficera SS czy Matrixu, lecz kobiecy płaszcz polskiej marki MOLTON.
Reasumując, zestaw bardzo klasyczny a równocześnie modny.
Uważam, że z wiekiem lepiej być modnym (i klasycznie eleganckim) niż ponadczasowo nijakim. Oczywiście tylko wtedy, gdy moda i styl jakkolwiek nas interesują, co przecież nie jest obowiązkowe. Ale podejrzewam, że ci z grupy niezainteresowanych tutaj po prostu nie zaglądają.

płaszcz MOLTON
cygaretki MOLTON
mokasyny – Uterque
torebka – Parfois

Molton-19 Molton-15 Molton-02 Molton-01

zdjęcia – Waldek Piotrowski