Sukienka w paski w podróży

9:55, poniedziałek, 23 Kwiecień 2018

stripes_dress-2 stripes_dress-6 stripes_dress-9 stripes_dress-8

Ostatni weekend spędziliśmy w jakże bliskiej mojemu blogowi okolicy uprawiającej winorośle, a między innymi szczepami także – uwaga uwaga  – pinot noir!
Małe piękne miasto niedaleko Wiednia  – Wolkersdorf im Wienviertel gościło nas i nasz kamper. O urokach podróży nim napiszę w kolejnym odcinku.
Dziś chcę podzielić się moim pomysłem na strój do zwiedzania, kiedy temperatura urasta do prawie 30 stopni, by wieczorem spaść na poziom 10. Za spodniami nie przepadam, wystarczająco często życie zawodowe wkłada mnie w proste jeansy i wyrzuca w niedostępne partie budynków. W weekendy wolę sukienki. Zwiewne, w stylu boho albo sportowe. Długa sukienka zakrywa moje niemuśnięte słońcem ani samoopalaczem, trochę zbyt białe nogi :)  A do kompletu – moją nową miłość – sneakersy. Kiedyś sobie siebie w nich nie wyobrażałam, a teraz – voila. Najlepszy to dowód, że 1) do wszystkiego trzeba dorosnąć  – oraz 2) że tylko krowa nie zmienia poglądów :)

stripes_dress-4 stripes_dress-1 stripes_dress-7 stripes_dress-10 stripes_dress-5 stripes_dress-11

sukienka – TU
inne, które także sprawdzą się w wersji „luźny weekend” – 1 / 2 / 3 / 4 / 5
sneakersy – Gant, oraz dużo TU
torebka – ASOS, np. TU

zdjęcia – Waldek Piotrowski

2 thoughts on “Sukienka w paski w podróży

  1. Fantastyczna sukienka. Uwielbiam zwiewne maxi kiecki na lato. Te paski w połączeniu z białym topem tworzą duet idealny. Zachwycające

Comments are closed.