Testuję EXCELLAGE Institut Esthederm – krem

8:40, poniedziałek, 27 Maj 2019

krem-excellage-1

Pisałam Wam w tym poście, że od pewnego czasu testuję serię EXCELLAGE Institut Esthederm, serię dla kobiet, których skóra straciła blask, poczucie komfortu i odżywienia. Do skóry osłabionej, wiotkiej, która utraciła jędrność i elastyczność.

Wiem jednak, że najlepsze działanie kosmetyków trzeba wspomagać.
Rzućcie okiem na film instruktażowy. Będziecie wtedy wiedzieć, jak prawidłowo stosować krem.

krem-excellage-12

Myślę jednak, że to nie wszystko. Bez odpowiedniego wyciszenia się efekty mogą być mniej spektakularne.
O czym myślicie w trakcie swoich zabiegów pielęgnacyjnych?
Ja staram się przypomnieć sobie ten szemrzący strumień i zieloną dolinę z przeświecającym przez liście słońcem.

krem-excellage-8 krem-excellage-11
Bogaty Cream Excellage to właściwie już wystarczająca gwarancja sukcesu.
Dlaczego? Moim zdaniem to zasługa technologii, na których opiera się cały jego skład. Producent, czyli Institut Esthederm to skarbnica patentów, dzięki którym jego kosmetyki pozwalają zachować młodą skórę na dłużej. I tak w kremie Excellage mamy m.in. opatentowaną technologię Repair+, która ma przywrócić gęstość skórze dojrzałej.
Dodatkowo niespotkany jeszcze przeze mnie w żadnych kosmetykach olej kameliowy – to dzięki niemu skóra otrzymuje potężną dawkę odżywienia, a komórki naskórka zapewnioną lepszą spoistość, dzięki czemu skóra też wydaje się bardziej gładsza.
No i oczywiście woda komórkowa, czyli podstawa wszystkich kosmetyków Esthederm, która stwarza wszystkim komórkom skóry naturalne środowisko do życia.

krem-excellage-7 krem-excellage-10
Co sądzę o działaniu kremu?
Moja skóra w młodości była dość tłusta, pewnie dlatego teraz zmarszczki nie dopadły mnie jeszcze zbyt silnie. Właściwie nie mam zmarszczek mimicznych, ale martwi mnie utrata gęstości skóry i to, że poddaje się ona działaniu grawitacji.
Mam też skłonność do przebarwień słonecznych i mimo nie wystawiania się na słońce wciąż borykam się z ciemnymi plamami.
Do mojego rytuału pielęgnacyjnego podeszłam poważnie. Dużo dały mi instruktażowe filmy opracowane przez Institut Esthederm. I o ile przepisy kulinarne traktuję jako ogólną wytyczną, o tyle do aplikacji Serum i Kremu podeszłam profesjonalnie. Zdaję sobie sprawę, że tylko dzięki odpowiedniej uwadze, jaką poświęcę skórze będzie ona wyglądać piękniej, zachowując swój młodzieńczy blask na dłużej. To już połowa sukcesu. Bo to druga połowa to kosmetyki Excellage.

Po tych kilku tygodniach z Serum i Kremem Excellage widzę, że skóra wyraźnie zgęstniała i jest naturalnie rozświetlona. Nie ma śladu po przebarwieniach. I to mi się bardzo podoba! A Wy co myślicie o jego działaniu? Zdjęć nie retuszowałam :)

krem-excellage-2

Mam dla Was kod rabatowy ESTHEDERM0519 do e-sklepu Top Estetic obowiązujący na cały asortyment Esthederm
Na topestetic.pl możecie skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologa, który poleci najlepszy produkt dla Waszej skóry, a wysyłka jest zawsze darmowa.

zdjęcia – Waldek Piotrowski