Więcej koloru poproszę! Wiosenna kolekcja Quiosque

19:44, środa, 20 Luty 2019

quiosque3 quiosque9 quiosque5 quiosque6Byłaś taka wiosenna na tle całej czarnej ulicy” – powiedział Waldek po zdjęciach.
No i rzeczywiście. Na zdjęciach wygląda, jakby wszyscy gromadnie wpadli w czarną rozpacz. Tylko na jednym z nich przemyka nieśmiało ktoś w czerwieni.
Dawno, dawno temu, za moich studenckich czasów kiedy czerń była bardzo modna, lecz także bardzo niedostępna w handlu, czarnych ubrań szukałam w sklepach z odzieżą żałobną (no naprawdę były takie!) Ulica w tamtych czasach może nie była nadmiernie barwna, ale czarna także nie. Teraz ulica czerni się na wiosnę.
Nie wiem, jak Wy, ale ja na po zimie potrzebuję barw! Na szczęście w sklepach Quiosque króluje kolor.
Garnitury zawsze dobrze sprawdzają się w pracy, a niebieski kolor odbierany jest profesjonalnie. I taki właśnie jest mój dzisiejszy wybór.
Z oryginalną bluzką i jej nowoczesnym w formie żabotem.

Pamiętacie o stworzonym przez Quiosque specjalnym kanale na You Tube?
Strefa Kobiet QUIOSQUE jest idealny na spędzenie chwili wolnego czasu. Poruszane są tam informacje ważne dla każdej kobiety, z różnych dziedzin. Zapraszani ciekawi goście. To  link do całej Playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLST6XdBS_lUMmfR-icWWrHAcxvF1v5Vnf

quiosque2 quiosque1 quiosque7 quiosque4cały strój Quiosque:
marynarka – 259,99
spodnie – 219,99
bluzka – 149,99 / 69,99
torebka – 129,99

buty – Reserved
okulary – FOS

zdjęcia – Waldek Piotrowski

2 thoughts on “Więcej koloru poproszę! Wiosenna kolekcja Quiosque

  1. Niedawno przejrzałam sobie to co ma sklep do zaoferowania na wiosnę i faktycznie niektóre fasony wpadły mi w oko. Najbardziej spodobał mi się zaprezentowany we wpisie szary garnitur. Już od dobrych kilku miesięcy zbieram się do kupienia takiego elementu garderoby, bo pasuje zarówno do pracy, na wyjścia ze znajomymi, jak również i na bardziej formalne spotkania rodzinne. Można przy tym praktycznie całkowicie zmienić stylizację za pomocą odpowiednio dobranych dodatków.

    Podobają mi się również czółenka na zdjęciu. Nie przepadam na co dzień za takim skośnym zakończeniem z uwagi na to, ze ściska mi palce, uwielbiam jednak w jak skuteczny sposób takie buty wydłużąją optycznie stopę!

Comments are closed.